wtorek, 6 grudnia 2016

Niespodzianka!

Obudził mnie dzisiaj radosny pisk Młodej - Byyyyyyyyyyyyyył! wypił mleko i zjadł pierniczki! I marchewki też nie ma! Przybiegła w podskokach do sypialni stawiając nas wszystkich na nogi - oto prawdziwa radość! A kiedy już emocje opadły, zaspanym głosem zapytałam - a prezenty są? Młoda zaaferowana tym, że był Mikołaj chyba zapomniała o prezentach, bo pędem pobiegła do swojego pokoju - a potem wróciła rozpromieniona - są Mamusiu! 
Naśladując moją córkę, ten wpis powinnam zacząć mniej więcej tak : "już jeeeeeeeeest! chodźcie, chodźcie, zobaczcie! jest juuuuuuuuuuż" . Jednak, jako że mam trochę więcej lat niż Młoda, zacznę inaczej - Drodzy Czytelnicy, zapraszam Was na moją nową stronę. Zabrzmiało nieco patetycznie. To może inaczej - Jestem dumna z tego, że mogę Wam zaprezentować moje nowe miejsce w sieci - zapraszam Was tam serdecznie. Nie brzmi to najlepiej. To może zacznę statystycznie - Kilkaset minut spędzonych na rozgryzaniu jak działa Wordpress, kilkadziesiąt pomysłów, kilka wersji aby w końcu dojść do perfekcji, aż w końcu jest - moja nowa strona. Zapraszam Was na nią serdecznie. 
Trochę za dużo. To jeszcze wersja "filozoficzna" - nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się nowych rzeczy, aby otworzyć się na nowe możliwości i drogi rozwoju. Zostawiam za sobą kolejny blog, przenosząc go na moją stronę - na którą zapraszam i Was! Dobre... a można i tak... usiadła przy biurku i włączyła laptopa. Aromat kawy wypełniał cały pokój, a ona zamyślona włączyła przeglądarkę- cichutkie kliknięcia w klawiaturę m y c a f f.... nie... teraz to mycoffeetime.pl. 8 komentarzy:

 1. Radość dziecka jest bezcenna!
  Ja bardzo lubię Wordpress i chciałam założyć tam bloga, ale ... jest tam mało miejsca na zdjęcia, dlatego pozostałam na Bloggerze. Do blogowania bez wrzucania zdjęć to jest świetna witryna. Już tam lecę, tylko miotłę odpalę.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Radość dziecka jest taka szczera że zawsze aż mnie wzrusza

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj radość to jedno z najpiękniejszych i najbardziej zaraźliwych stanów ducha :D I to niezależnie od wieku//// Ja ostatnio czuję się dokładnie tak jak Twoja Młoda :)

  Gratuluje nowej stronki... Wordpress jest fajbny i dużo lepszy, np. od Onetu (który od jakiegoś czasu też jest już na Wordpressie).

  Czy mam Cię wobec tego podmienić u siebie w linkach? :) Nie będziesz już tu pisać?

  OdpowiedzUsuń
 4. oj tak widać co dla dzieci jest najważniejsze nie tak prezent ale sama obecność :D czyli już tu nie będziesz pisać tylko tam :D oczywiście że będę z Tobą :D zaraz wejdę i zobacze co tam ciekawego masz :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Tu Wesołych Świąt, a tam już lecę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ileż to teraz człowiek... po kolędzie... od Twojego bloga, do Twojego bloga, musi... to znaczy chce się nachodzić, aby się dobrej kawy napić. :)))
  Pędzi, pędzi kulig niczym błyskawica... Żeby jeszcze Mikołaj, albo jakiś inny Gwiazdor sprawił, aby... "tam"... można było bez problemu komentarz zostawić, aby nie urósł do rangi prezentu ;)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dowcipnie, wesoło i z waściwym sobie przymrużeniem oka. I super dzieciaki w tle. Fantastycznie.
  Zasyłam serdeczności

  OdpowiedzUsuń